Angielski Online

Reklama

Moja Plisa - Plisy Sklep on-line

Moja Plisa - Plisy Sklep on-line Rolety jak i żaluzje od wielu już lat stosuje się do osłaniania okien. Posiadają one także dużą wartość estetyczną. Wygląd plis okiennychuległ zmianie na przestrzeni czasu. Współcześnie produkuje się je z nowoczesnych materiałów, mocnych i odpornych na warunki atmosferyczne. Plisy okienne stanowią przykład ewolucji żaluzji i rolet. Stanowią one nową formę osłony dla okna.
Cechy charakterystyczne plis okiennych
Plisy do okien to rozwiązanie pośrednie pomiędzy żaluzją a roletami. Tak samo jak rolety są zrobione z materiału. Z żaluzjami plisy okienne łączy postać harmonijkowa struktury materiału. Stwierdza się jednak pewne różnice pomiędzy nimi. Plisy okienne nie są zamocowane ani w górnej części, ani na dole okna.
Zalety plis okiennych
Duża popularność plis okiennych dowodzi, że jest na nie duże zapotrzebowanie. Plisy okienne są nie tylko doskonałe pod względem funkcjonalności, ale i posiadają dużą wartość dekoracyjną. Cenną zaletą plis okiennych jest możliwość odsłony i zasłony od góry jak i od dołu. Taka podwójna mobilność plis okiennych daje możliwość regulowania nasileniem światła w pomieszczeniach.
Zastosowanie plis okiennych
Plisy okienne dają możliwość stwarzania wielu ciekawych aranżacji. Można np. zestawić z sobą dwie harmonijki które posiadają różną grubość materiału. Dzięki temu uzyskujemy efekt podobny jak w roletach na dzień i noc. Można także umieścić zwartą tkaninę na górze okna, a przejrzystą w dolnej części. W ten sposób podczas składania jednej, druga się rozsuwa. Plisy okienne to doskonalsze rozwiązanie do regulowania wiązki światła w pomieszczeniu.

Szczegóły strony mojaplisa.pl:

Podlinkuj stronę mojaplisa.pl:

Moja Plisa - Plisy Sklep on-line

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1